Apto na NOVA DOCA para a COP30

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apto na NOVA DOCA para a COP30 ligt in Belém, op 1,9 km van Estação das Docas en 3,1 km van Ver-o-Peso-markt, en biedt accommodatie met voorzieningen zoals gratis WiFi en een flatscreen-tv. De accommodatie bevindt zich op 15 minuten lopen van Basílica-Santuário da Nossa Senhora de Nazaré, en heeft een terras en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Feliz Lusitania ligt op 3,2 km van het appartement, en Theatro da Paz ligt 13 minuten lopen verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Belém/Val de Cans–Júlio Cezar Ribeiro ligt op 8 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Avenida Visconde de Souza Franco, 1144Belém 66055-005
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-----------------