Apartamento 2 quartos COP 30 Prox ao Aeroporto e Green Zone

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartamento 2 quartos COP 30 Prox ao Aeroporto e Green Zone bevindt zich op 7,7 km van Ver-o-Peso-markt, 8,3 km van Feliz Lusitania en 9 km van Basílica-Santuário da Nossa Senhora de Nazaré, en biedt accommodatie in Belém. De accommodatie ligt op 7,3 km van Estação das Docas, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement met airconditioning heeft 2 aparte slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en kookplaat, en 1 badkamer. Er is een flatscreen-tv.
Er is een als buffet aangeboden ontbijt beschikbaar bij het appartement.
Stadion Mangueirão ligt op 5,3 km van Apartamento 2 quartos COP 30 Prox ao Aeroporto e Green Zone, en Theatro da Paz ligt 7,9 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Belém/Val de Cans–Júlio Cezar Ribeiro ligt op 2 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
Tv. Altamira, 3295 3295Belém 66617-130
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
----- --------