









Apartamento de vacaciones en Gemelos 22 T1 Benidorm

Fantastisch 9.2 (12 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Apartamento de vacaciones en Gemelos 22 T1 Benidorm is gelegen in Benidorm, en biedt een terras met uitzicht op de stad en de bergen, en een seizoensgebonden buitenzwembad, binnenbad en fitnessruimte. Het appartement heeft gratis privéparkeren en je kunt er in de omgeving wandelen, vissen en tennissen.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Je vindt bij het appartement een waterpark en een tuin.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van Apartamento de vacaciones en Gemelos 22 T1 Benidorm zijn Aqualandia, Casino Mediterráneo Benidorm en Benidorm Palace. Vliegveld Luchthaven Alicante-Elche Miguel Hernández ligt op 62 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Locatie
17 Avinguda Ametlla de Mar Torre 103503 Benidorm
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met