









Beachhouse with amazing terrace next to the ocean

Fantastisch 9.4 (6 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Beachhouse with amazing terrace next to the ocean is gelegen in Bocacangrejo, op 5 minuten lopen van Playa de la Nea, en biedt aan het strand accommodatie met gratis WiFi. Het appartement beschikt over een balkon en bevindt zich in een gebied waar je kunt wandelen en snorkelen.
Het appartement met een terras en uitzicht op de zee heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het personeel bij de 24-uursreceptie spreekt Duits, Engels, Spaans en Nederlands, en staat altijd klaar om je te helpen.
Legermuseum in Tenerife ligt op 7,3 km van het appartement, en Tenerife Espacio de las Artes ligt 12 km verderop. Vliegveld Luchthaven Tenerife Norte–Ciudad de La Laguna ligt op 13 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Locatie
Camino Pesquero el Sol 4538109 Bocacangrejo
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met