









Appartement T2 au cœur de la Favière, terrasse, parking, à 100m de la plage et des commerces - FR-1-251-460

Goed 7 (2 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Appartement T2 au cœur de la Favière, terrasse, parking, à 100m de la plage et des commerces - FR-1-251-460 ligt in Bormes-les-Mimosas, op 34 km van Chateau de Grimaud, 34 km van Le Pont des Fées, en 41 km van treinstation Toulon. Het appartement met 1 ster ligt op 2 minuten lopen van Plage de la Favière en biedt gratis privéparkeren.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een oven en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bad. Er is een tv.
Zénith Oméga Toulon ligt op 42 km van het appartement, en La Favière-strand ligt 9 minuten lopen verderop. Vliegveld Luchthaven Toulon-Hyeres ligt op 24 km afstand.
Zijn sterke punten
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
RESIDENCE LES DUNES A 54 - 2° Et Bd du Front de Mer - La Favière83230 Bormes-les-Mimosas
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met