Hotel Hofgut Sternen - Ravennaschlucht

Zeer goed 8.3 (3508 beoordeling)
Hotel
Beschrijving
Welkom in het natuur- en avonturenresort Hofgut Sternen, bij de toegang tot de indrukwekkende Ravenna-kloof. Het huis is het perfecte uitgangspunt voor talrijke sportieve activiteiten midden in de ongerepte natuur. Vanaf hier starten diverse wandel- en fietspaden die je door het schilderachtige landschap van het Zwarte Woud leiden en onvergetelijke natuurervaringen bieden.
Ons hotel is een plek vol geschiedenis en charme: Marie-Antoinette verbleef hier onderweg naar Parijs en ook Goethe was hier te gast. Onze ruime hotelkamers zijn in verschillende stijlen ingericht, geheel passend bij de geschiedenis van het hotel. De laatste kamerrenovatie vond plaats begin 2025.
Hofgut Sternen beschikt over een gezellig restaurant met zonneterras waar je kunt genieten van regionale specialiteiten. Daarnaast nodigen een zonnige biertuin en een gezellige bar in de gewelfde kelder je uit om aan het einde van de dag te ontspannen en de sfeer te proeven te midden van de natuur.
Het hotel kan je in de avond zonder voorafgaande reservering geen plaats in het restaurant garanderen. Wel kun je hier voor aankomst al voor reserveren.
Op het terrein van het hotel vind je een unieke glasblazerij waar je de glasblazers aan het werk kunt zien, een ambachtswinkel waar je kunt zien hoe traditionele koekoeksklokken worden gemaakt en de St. Oswaldkapel, een van de oudste kapellen in het Hochschwarzwald.
Of je nu graag actief bezig bent of gewoon wilt genieten van de schoonheid van de omgeving: we hebben de perfecte plek voor jou.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Locatie
Höllsteig 7679874 Breitnau
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-------------------