









2 BR Croisette balcony & sea view Olam Properties

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
2 BR Croisette balcony & sea view Olam Properties ligt in het centrum van Cannes, op een paar minuten lopen van Plage de la Croisette en 8 minuten lopen van Plage du Palais des Festivals, en biedt gratis WiFi, een terras en airconditioning. Dit appartement ligt op 19 km van Musee International de la Parfumerie en 19 km van Parfumerie Fragonard - Geschiedenis van de Fabriek van Grasse.
Dit appartement heeft 2 slaapkamers en is uitgerust met een woonkamer met een flatscreen-tv met kabelzenders, een volledig uitgeruste keuken met koelkast en vaatwasser, en 1 badkamer met een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Bijou Plage ligt op 16 minuten lopen van het appartement, en Palais des Festivals et de Congrès van Cannes ligt minder dan 1 km verderop. Vliegveld Luchthaven Nice Côte d'Azur ligt op 26 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Parking
Locatie
61 Boulevard de la Croisette06400 Cannes
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met