NUEVO a 3 cuadras del shopping Patio Olmos con ASADOR y terraza amoblada

Uitzonderlijk 10 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
NUEVO a 3 cuadras del shopping Patio Olmos con ASADOR y terraza amoblada ligt in Córdoba, op 7 minuten lopen van Winkelcentrum Patio Olmos, minder dan 1 km van Manzana Jesuítica, en 14 minuten lopen van Kathedraal van Córdoba. Er is een terras en gratis WiFi in de hele accommodatie en je hebt uitzicht op de stad.
Dit appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een flatscreen-tv, een eethoek, en een keuken met een koelkast en een magnetron. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Centro Civico de Córdoba ligt op 2,4 km van het appartement, en Plaza España ligt 19 minuten lopen verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Ingeniero Aeronáutico Ambrosio L.V. Taravella ligt op 12 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
General Simón Bolívar 475 6 C5000 Córdoba
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---------------------