









Eloura Gardens 100m to Beach

Zeer goed 8.2 (19 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Eloura Gardens 100m to Beach beschikt over uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een tuin en een balkon, op 2 minuten lopen van North Cronulla Beach. Dit appartement is gehuisvest in een gebouw uit 1965 en ligt op 22 km van Royal National Park en 26 km van Sydney Centraal Station.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
International Convention Centre Sydney ligt op 27 km van het appartement, en Australian National Maritime Museum ligt 27 km verderop. Vliegveld Luchthaven Sydney Kingsford Smith ligt op 23 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Gratis parkeren
Parking
Gezinskamers
Locatie
133 Elouera RoadCronulla 2230
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met