









Vistas al mar, 1 min de la playa, Relax y WiFi

Uitzonderlijk 9.7 (4 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Vistas al mar, 1 min de la playa, Relax y WiFi ligt in Fasnia, op 33 km van Golf del Sur, 44 km van Aqualand Costa Adeje, en 31 km van Legermuseum in Tenerife. De accommodatie ligt op een paar minuten lopen van Playa del Abrigo en biedt gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het appartement is uitgerust met 2 slaapkamers, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een balkon met uitzicht op de zee.
Het personeel bij de 24-uursreceptie spreekt Engels en Spaans, en staat op elk moment van de dag voor je klaar.
Er is een zonneterras en je kunt in de buurt van het appartement uitstekend fietsen.
Tenerife Espacio de las Artes ligt op 35 km van Vistas al mar, 1 min de la playa, Relax y WiFi, en Leal Theatre ligt 36 km verderop. Vliegveld Luchthaven Tenerife Sur ligt op 27 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Avenida Los Roques, 69 Edificio Bahía, 8E38570 Fasnia
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met