Terra Della Salvia Villa with heated pool

Uitzonderlijk 10 (6 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Terra Della Salvia Villa with heated pool ligt in Gouves, op 2,4 km van Strand Gournon en 2,2 km van Cretaquarium Thalassocosmos, en biedt een buitenzwembad en airconditioning. Deze villa heeft een privézwembad, een tuin, barbecue, gratis WiFi en gratis privéparkeren.
De villa heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv met satellietzenders, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de zee.
Bij de villa kun je volop genieten van een hot tub. Autoverhuur is beschikbaar bij Terra Della Salvia Villa with heated pool.
Archeologisch Museum van Heraklion ligt op 17 km van de accommodatie, en Venetiaanse Muren ligt 18 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Iraklion (Nikos Kazantzakis) ligt op 11 km afstand, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Pelekita70014 Gouves
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-------------------------