









Lena apartment 2

Uitzonderlijk 10 (18 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Lena apartment 2 heeft uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op 14 minuten lopen van Zeepoort - hoofdingang. De accommodatie bevindt zich op minder dan 1 km van Kotor Beach, en heeft een terras en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Klokkentoren van Kotor ligt op 15 minuten lopen van het appartement, en Sint-Savakerk ligt 12 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Tivat ligt op 7 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Jadranska 43,Truć,Dobrota85330 Kotor
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met