









Les bessones

Uitzonderlijk 10 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Les bessones heeft uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een tuin, een privéstrand en een gedeelde lounge, op 2 minuten lopen van Platja dels Eucaliptus. De vakantiewoning beschikt over een balkon en bevindt zich in een gebied waar je kunt vissen en fietsen.
De vakantiewoning is uitgerust met 2 slaapkamers, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de stad.
Het personeel bij de receptie spreekt Catalaans, Engels, Spaans en Frans, en staat 24/7 klaar om je te helpen.
Natuurpark Ebro Delta ligt op 11 km van de vakantiewoning, en Kathedraal Tortosa ligt 36 km verderop. Vliegveld Luchthaven Reus ligt op 83 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Locatie
Carrer Eucaliptus, 23 2343870 L'Eucaliptus
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met