









Residence Der Heinrichshof

Fantastisch 9.2 (35 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Residence Der Heinrichshof ligt in Algund met uitzicht op de bergen en heeft een restaurant, een gedeelde lounge, bar, tuin, seizoensgebonden buitenzwembad en terras. Zowel WiFi als privéparkeren is bij het aparthotel gratis beschikbaar.
Residence Der Heinrichshof biedt een balkon, uitzicht op de tuin, een zithoek, een flatscreen-tv met satellietzenders, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en een magnetron, en tevens een eigen badkamer met bidet en gratis toiletartikelen. Er is ook een kookplaat, broodrooster, een koffiezetapparaat en een waterkoker.
De accommodatie biedt 4-sterrenaccommodatie met een binnenbad, sauna en hot tub.
Je kunt bij Residence Der Heinrichshof uitstekend tafeltennissen, of in de omgeving wandelen of fietsen.
Treinstation Centraal ligt op 2,6 km van het aparthotel, en Theater Merano ligt 3,5 km verderop. Vliegveld Luchthaven Bolzano ligt op 32 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Spa
Locatie
Via Rosengarten 14 / Rosengartenstr. 1439022 Algund
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met