









Hotel am Sonnenlandpark

Uitstekend 8.8 (547 beoordeling)
Hotel
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Hotel am Sonnenlandpark is gelegen in Lichtenau, op 13 km van Opera van Chemnitz, en biedt accommodatie met een terras, privéparkeren, een restaurant en een bar. Tot de faciliteiten van deze accommodatie behoren een excursiebalie, een bagageopslagruimte en gratis WiFiin de hele accommodatie. De accommodatie is rookvrij en bevindt zich op 13 km van station Chemnitz Centraal.
Alle kamers bij het hotel hebben een bureau, een flatscreen-tv, een eigen badkamer, beddengoed en handdoeken. De units hebben een kluisje.
Hotel am Sonnenlandpark biedt een als buffet aangeboden ontbijt of continentaal ontbijt.
De accommodatie biedt een speeltuin. Je kunt tafeltennissen bij Hotel am Sonnenlandpark, en gasten gaan er graag wandelen en fietsen.
Theater Chemnitz ligt op 14 km van het hotel, en Karl Marxmonument ligt 17 km verderop. Vliegveld Luchthaven Dresden ligt op 66 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Locatie
Zum Sonnenlandpark 309244 Lichtenau
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met