









Sloane Square Apartments

Aangenaam 6.2 (40 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Sloane Square Apartments heeft accommodatie met airconditioning in het centrum van Londen, op 12 minuten lopen van metrostation South Kensington, minder dan 1 km van Victoria and Albert Museum en 14 minuten lopen van Harrods. Er is gratis WiFi in de hele accommodatie.
De accommodatie is voorzien van een flatscreen-tv en een eigen badkamer met douche, bad en een haardroger. Daarnaast beschikt de kitchenette over een koelkast, een oven en een kookplaat. Iedere unit heeft een zitgedeelte en een eetgedeelte.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Royal Albert Hall, Natuurhistorisch Museum Londen en treinstation Victoria. Vliegveld Luchthaven London City ligt op 17 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
Draycott PlaceLonden SW3 2SA
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met