Apartamento en GRAN VIA alquiler temporal

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartamento en GRAN VIA alquiler temporal heeft gratis WiFi en is gelegen in het centrum van Madrid, op 2 minuten lopen van Gran Via en 500 meter van metrostation Gran Via. Dit appartement ligt op 5 minuten lopen van metrostation Plaza de España en 600 meter van Puerta del Sol.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Mercado San Miguel, Plaza Mayor Madrid en Museum Thyssen-Bornemisza. Vliegveld Luchthaven Madrid-Barajas ligt op 12 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
SILVA28025 Madrid
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
--------- --