









Villa Brigita

Fantastisch 9.3 (68 beoordeling)
Gastenkamer
Beschrijving
Villa Brigita ligt in Omiš, op 2 minuten lopen van Weststrand Rogac en 400 meter van Ooststrand Rogac, en biedt accommodatie met een tuin, gratis WiFi in de hele accommodatie en gratis privéparkeren. De accommodatie ligt op 6 minuten lopen van Strand Luka Istok, 22 km van Mladezi Park Stadium en 22 km van Paleis van Diocletianus. Je kunt genieten van het uitzicht op de zee.
Het pension is uitgerust met een zithoek, een flatscreen-tv met satellietzenders, een keuken, een eethoek en een eigen badkamer met een douche. Elke kamer heeft een waterkoker, sommige kamers zijn uitgerust met een terras en andere bieden ook uitzicht op de tuin. Alle kamers bij Villa Brigita hebben beddengoed en handdoeken.
Archeologisch Park Salona ligt op 23 km van de accommodatie, en Stadsmuseum Split ligt 22 km verderop. Vliegveld Luchthaven Split ligt op 37 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
Duće Rogač II / 721310 Omiš
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met