









4 Personen Ferienhaus in zweiter Reihe zum Deich in Otterndorf

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
4 Personen Ferienhaus in zweiter Reihe zum Deich in Otterndorf is een accommodatie aan het strand in Otterndorf, op 22 km van Havenplatform Alte Liebe en 10 km van Lighthouse "Dicke Berta". De accommodatie ligt op 6 minuten lopen van Strand van Otterndorf, en is voorzien van een tuin en gratis privé parkeergelegenheid.
De vakantiewoning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Er is een tv.
Er is een terras en je kunt in de buurt van de vakantiewoning uitstekend fietsen.
Central Station Cuxhaven ligt op 20 km van 4 Personen Ferienhaus in zweiter Reihe zum Deich in Otterndorf, en Joachim Ringelnatz Museum ligt 20 km verderop. Vliegveld Luchthaven Bremen ligt op 116 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Strandweg 1021762 Otterndorf
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met