









Bed and breakfast

Goed 7.5 (2 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Bed and breakfast in Playa de las Américas biedt accommodatie met gratis WiFi, op minder dan 1 km van Playa de las Américas, 3,3 km van Aqualand Costa Adeje en 14 km van Golf del Sur. Het appartement beschikt over een balkon en je kunt er in de omgeving wandelen, golfen en biljarten.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een tv met kabelzenders, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, een wasmachine, en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Er is een buitenzwembad en je kunt in de buurt van het appartement uitstekend fietsen.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van Bed and breakfast zijn Piramide de Arona Convention Centre, Siam Parque en Golf Las Americas. Vliegveld Luchthaven Tenerife Sur ligt op 16 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Zwembad
Locatie
Avenida arquitecto gomez cuesta 1338650 Playa de las Américas
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met