









Olimpia 3

Zeer goed 8 (29 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Olimpia 3 bevindt zich in Playa de las Américas, op 19 minuten lopen van Aqualand Costa Adeje en 15 km van Golf del Sur, en biedt uitzicht op de zee. De accommodatie ligt op 5 minuten lopen van Playa de Troya, en is voorzien van een buitenzwembad en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement is voorzien van een terras en uitzicht op de stad, en heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv met satellietzenders, een uitgeruste keuken, en 1 badkamer met een douche en bad. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Siam Parque, Golf Las Americas en Colon Port. Vliegveld Luchthaven Tenerife Sur ligt op 18 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Calle Venezuela38660 Playa de las Américas
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met