









We playa Hotel

Aangenaam 6.7 (226 beoordeling)
Gastenkamer
Beschrijving
We playa Hotel heeft een buitenzwembad, een tuin, een gedeelde lounge en een terras in Playa del Carmen. Het hostel beschikt over een bar, en ligt dicht bij verschillende bekende bezienswaardigheden, op 8 minuten lopen van Strand van Playa del Carmen, 1,3 km van Playa de Playacar en 12 minuten lopen van Internationaal busstation ADO. De accommodatie biedt een 24-uursreceptie, luchthaventransfers, roomservice en gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het hostel heeft een aantal units met uitzicht op het zwembad, en de kamers zijn voorzien van een eigen badkamer met een douche.
We playa Hotel heeft een restaurant dat Amerikaanse, Argentijnse en Italiaanse gerechten serveert. Op aanvraag kun je er ook terecht voor vegatarische, zuivelvrije en koosjere opties.
Je kunt biljarten bij de accommodatie. Daarnaast kun je fietsen en een auto huren.
Playa del Carmen Maritime Terminal ligt op 15 minuten lopen van We playa Hotel, en Kerk van Guadalupe ligt 2,5 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Cozumel ligt op 35 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Zwembad
Locatie
Avenida 20 entre calle 12 y 14 bis77710 Playa del Carmen
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met