









Dpto cerca de la costa con amenidades incluidas-3

Aangenaam 6 (2 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Dpto cerca de la costa con amenidades incluidas-3 ligt in Puerto Aventuras op een paar minuten lopen van Playa Puerto Aventuras, en is voorzien van een tuin, buitenzwembad, gratis WiFi, en een conciërgedienst. De accommodatie is gelegen op 23 km van Internationaal busstation ADO, en biedt een terras.
Dit appartement met airconditioning is uitgerust met 3 slaapkamers, een flatscreen-tv, en een keuken met een koelkast en een magnetron. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Playa del Carmen Maritime Terminal ligt op 23 km van het appartement, en Archeologische vindplaats Tulum ligt 43 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Cozumel ligt op 37 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Condominios Chac Hal Al, Punta Celis MZ, Blvd. Puerto Aventuras 1-24 LT 2 Departamento 377733 Puerto Aventuras
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met