









Apartamento Atlantida

Uitstekend 8.9 (54 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartamento Atlantida heeft uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een balkon en een koffiezetapparaat, op 14 minuten lopen van Playa Caleta de Negros. Het appartement beschikt over gratis privéparkeren en bevindt zich in een gebied waar je kunt wandelen en fietsen.
Het appartement heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv met satellietzenders, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de stad.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Tenerife Espacio de las Artes, Internationaal Handelsbeurs- en Congrescentrum van Tenerife en stadion Heliodoro Rodriguez Lopez. Vliegveld Luchthaven Tenerife Norte–Ciudad de La Laguna ligt op 10 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Calle Álvaro Rodríguez López 12 7ºD38004 Santa Cruz de Tenerife
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met