Veoapartment Florentin 1-1

Aangenaam 6 (4 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Veoapartment Florentin 1-1 ligt op een centrale plek in Sevilla, op korte afstand van Isabel II-brug en Plaza de Armas, en biedt gratis WiFi, airconditioning en huishoudelijke voorzieningen zoals een oven en koffiezetapparaat. De accommodatie ligt op minder dan 1 km van Koninklijk Paleis van Sevilla en 5 minuten lopen van Kathedraal van Sevilla en La Giralda en biedt gratis privéparkeren.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, een keuken met koelkast en vaatwasser, en 2 badkamers met een douche, een haardroger en een wasmachine. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Barrio Santa Cruz, Plaza de España van Sevilla en Park Maria Luisa. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 12 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
1 Calle Florentín 141004 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------ ----------