Stunning 3BR 2BTH Plaza de Cuba

Zeer goed 8 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Stunning 3BR 2BTH Plaza de Cuba is gelegen in Sevilla, op 12 minuten lopen van Isabel II-brug en 1,3 km van Koninklijk Paleis van Sevilla, en biedt gratis WiFi en airconditioning. De accommodatie heeft uitzicht op de stad en ligt op 12 minuten lopen van Kathedraal van Sevilla en La Giralda en 1,4 km van Barrio Santa Cruz.
Het appartement is voorzien van 3 slaapkamers, een keuken met koelkast en oven, en 2 badkamers met een bad of douche, een haardroger en een wasmachine. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Plaza de España van Sevilla, Park Maria Luisa en Plaza de Armas. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 12 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
Avenida República Argentina 6, 2ºB, 41011, Sevilla41011 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
----------- ---