Magnífico Ático en frente de la Feria

Fantastisch 9 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Magnífico Ático en frente de la Feria bevindt zich in Sevilla, op 1,8 km van Barrio Santa Cruz, 16 minuten lopen van Plaza de España van Sevilla en 1,8 km van Koninklijk Paleis van Sevilla, en biedt accommodatie met een balkon en gratis WiFi. Dit appartement ligt op 2,5 km van Isabel II-brug en 3,3 km van Santa María La Blanca-kerk.
Het appartement met airconditioning heeft 3 aparte slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken, en 2 badkamers. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Kathedraal van Sevilla en La Giralda, Park Maria Luisa en beursterrein Real de la Feria. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 12 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
Avenida Presidente Adolfo Suárez, n.2041011 Sevilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---------------