









SöldenLiving Appartements

Uitzonderlijk 9.5 (23 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
SöldenLiving Appartements opent in december 2013 en ligt op slechts 200 meter van de kabelbaan Giggijochbahn en op 300 meter van het centrum van Sölden. Elk appartement beschikt over gratis WiFi en een eigen infraroodcabine.
De ruime appartementen beschikken allemaal over een woonkamer met een flatscreen-tv met kabelzenders, een keuken en een badkamer. De meeste kamers hebben een balkon met uitzicht op de bergen.
Er is gratis parkeergelegenheid op het terrein en gasten van SöldenLiving kunnen gebruikmaken van de skiopslag bij de kabelbaan bij onze partner Sport4You -50%.
In de zomer is de Ötztal Premium Card bij alle prijzen inbegrepen. Deze kaart biedt vele gratis voordelen, zoals gratis gebruik van de lokale kabelbanen en bussen en gratis toegang tot de Aqua Dome en Area 47.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Sandstr. 96450 Sölden
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met