









El Pasaje Secreto

Uitzonderlijk 10 (2 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
El Pasaje Secreto is gelegen in Solórzano, op 34 km van Puerto Chico en 34 km van haven van Santander. De accommodatie biedt gratis WiFi, een tuin, en toegang tot een hot tub. De accommodatie heeft een bubbelbad.
Het appartement biedt een terras, uitzicht op de stad, een zithoek, een flatscreen-tv met satellietzenders, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en een magnetron, en tevens een eigen badkamer met hot tub en gratis toiletartikelen. Er is ook een kookplaat, broodrooster en een koffiezetapparaat.
Palacio de Festivales de Santander ligt op 34 km van El Pasaje Secreto, en Gran Casino del Sardinero ligt 36 km verderop. Vliegveld Luchthaven Santander ligt op 31 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Locatie
Bo. la Llana, 539738 Solórzano
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met