









Appartement hyper centre de Tanger (Boulevard Pasteur)

Goed 7.5 (61 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Appartement hyper centre de Tanger (Boulevard Pasteur) bevindt zich in Tanger, op 14 minuten lopen van Plage Municipale de Tanger, 600 meter van American Legation Museum, en 15 minuten lopen van Dar el Makhzen. Gratis WiFi is beschikbaar en privéparkeren kan worden geregeld tegen een meerprijs.
Het appartement met een terras en uitzicht op de stad heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken, en 1 badkamer met een douche.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Kasbah Museum, Forbes Museum of Tangier en Tanja Marina Bay. Vliegveld Luchthaven Tanger - Ibn Battuta ligt op 11 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Parking
Privé parking
Locatie
Avenue Pasteur90060 Tanger
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met