









Panoramic Penthouse Center 5 min main square

Uitzonderlijk 10 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Panoramic Penthouse Center 5 min main square heeft een balkon en bevindt zich in Tirana, op maar 12 minuten lopen van Former Residence of Enver Hoxha en 800 meter van Postbllok - Checkpoint Monument. De accommodatie met airconditioning ligt op 12 minuten lopen van Skanderbegplein, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, 3 badkamers, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de stad.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Saint Paul Cathedral, Pyramid of Tirana en Toptani Shopping Centre. Vliegveld Internationale luchthaven Tirana Nënë Tereza ligt op 18 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Rruga Pjeter Budi 13 Piano 8 ultimoTirana
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met