Torres del Saler, Gola de Puchol, Valencia

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Torres del Saler, Gola de Puchol, Valencia ligt in Valencia, op 12 km van Oceanografic, 13 km van Puerto de Valencia en 15 km van Turia-park, en biedt accommodatie met een balkon en gratis WiFi. De accommodatie is gelegen op minder dan 1 km van Playa de El Saler, en biedt een buitenzwembad en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement met een terras en uitzicht op het zwembad heeft 4 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een magnetron, en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Treinstation València-Nord ligt op 15 km van het appartement, en Jardín de Monforte ligt 15 km verderop. Vliegveld Luchthaven Valencia ligt op 22 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Avenida de la Gola del Puchol46012 Valencia
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
--------- --