









C’est la vie

Uitzonderlijk 9.6 (85 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
C’est la vie bevindt zich in Wanneperveen, op 30 km van IJsselhallen Zwolle, en biedt accommodatie met gratis fietsen, een tuin, watersportfaciliteiten en gratis WiFi. De vakantiewoning beschikt over gratis privéparkeren en bevindt zich in een gebied waar je kunt vissen, kanoën en fietsen.
De vakantiewoning met een terras en uitzicht op de tuin heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Dinoland Zwolle ligt op 31 km van de vakantiewoning, en Theater De Spiegel ligt 35 km verderop. Vliegveld Luchthaven Groningen Eelde ligt op 73 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
175 Veneweg7946 LM Wanneperveen
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met