The Pearl of Azure by Belmont Realty

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
The Pearl of Azure by Belmont Realty ligt op 32 km van Kornati Marina en 33 km van Erfgoedmuseum van Biograd, en heeft gratis WiFi en een terras. De accommodatie ligt op minder dan 1 km van Borik-strand, en is voorzien van een tuin en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Palace of the Governor General ligt op 2,9 km van het appartement, en St Chrysogonus' Church ligt 4,9 km verderop. Vliegveld Luchthaven Zadar ligt op 12 km afstand, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Augusta Cesarca 3b23000 Zadar
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------- ----------