









Möwenblick Nr 3 - für die schönste Zeit des Jahres -

Fantastisch 9.2 (7 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Möwenblick Nr 3 - für die schönste Zeit des Jahres - heeft uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op 9 minuten lopen van Strand van Zingst. Het appartement, gevestigd in een gebouw uit 2008, ligt op 43 km van Treinstation Stralsund Centraal en 43 km van Theater Vorpommern in Stralsund.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Dit appartement met 4 sterren biedt gratis privéparkeren en heeft ook gratis WiFi in de hele accommodatie.
Als je de omgeving wil ontdekken, dan kun je fietsen.
Haven van Stralsund ligt op 43 km van het appartement, en Oude stadhuis van Stralsund ligt 44 km verderop. Vliegveld Luchthaven Rostock-Laage ligt op 93 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
Lindenstraße 5 Wohnung Nr. 3 , OG18374 Zingst
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met