









Apartman Baric

Uitzonderlijk 9.8 (7 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Apartman Baric ligt in Sevid, dicht bij naar Strand Ostrica en op 45 km van Stadhuis van Sibenik, en heeft een balkon met de stad, een terras en een barbecue. Dit appartement is gehuisvest in een gebouw uit 2015 en ligt op 45 km van Barone Fortress en 46 km van Archeologisch Park Salona.
Het appartement met airconditioning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche. Dit appartement met 3 sterren biedt gratis privéparkeren en heeft ook gratis WiFi in de hele accommodatie.
Mladezi Park Stadium ligt op 50 km van het appartement, en Solaris Aquapark Dalmatia ligt 42 km verderop. Vliegveld Luchthaven Split ligt op 28 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Mala Ostrica 1821222 Sevid
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met