Route
Filteren
Vajnory
Roľnícka
83107 Bratislava - Vajnory
Route
Vajnorská
Vajnorská
83104 Bratislava - Nové Mesto
Route
Petržalka - železničná stanica
Kopčianska
85101 Bratislava - Petržalka
Route
Slovakia Ring
Route
Poľovnícka
Poľovnícka
91501 Nové Mesto nad Váhom
Route
Banka
Route
Špitálska
Route
Močenok
Duslianska
95131 Močenok
Route
Sotina
Route
Dúbravka
Repašského
84102 Bratislava - Dúbravka
Route
Mliekárenská
Mliekárenská
82109 Bratislava - Ružinov
Route
Kulíškova
Kulíškova
82108 Bratislava - Ružinov
Route
Očovská
Route
Vrakuňa
Route
Rusovská cesta
Rusovská cesta
85101 Bratislava - Petržalka
Route
Čachtice
Malinovského
91621 Čachtice
Route
Modrová
Route
Trnavská
Trnavská
90201 Pezinok
Route
Ružinov
Ivanská cesta
82104 Bratislava - Ružinov
Route
Holubyho
Holubyho
90201 Pezinok
Route
Veľký Meder
Slnečná
93201 Veľký Meder
Route
Sedlo Havran
Topoľčianska
92101 Banka
Route
Družstevná
Družstevná
90027 Bernolákovo
Route
Raststation Nickelsdorf Nord
Route
Starý most
Starý Most
92601 Sereď
Route
Viedenská cesta
Viedenská cesta
85101 Bratislava - Petržalka
Route
Detská
Detská
92101 Piešťany
Route
Vajnory
Príjazdná
83107 Bratislava - Vajnory
Route
Jablonica
Červenej armády
90632 Jablonica
Route
Staničná
Staničná
90021 Svätý Jur
Route
Horné Saliby
Route
Komenského
Komenského
90028 Ivanka pri Dunaji
Route
Ružinov
Ivanská cesta
82104 Bratislava - Ružinov
Route
Líščie údolie
Líščie údolie
84104 Bratislava - Karlova Ves
Route
Tureň
Route
Boorova
Boorova
90901 Skalica
Route
Senica
Route
Slovenské národné divadlo
Route
Brandlova
Brandlova
69501 Hodonín
Route
Nabrezie armadneho generala Ludvika Svobodu
Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu
81102 Bratislava - Staré Mesto
Route
Fraňa Kráľa
Fraňa Kráľa
91501 Nové Mesto nad Váhom
Route
Cukrová
Cukrová
81108 Bratislava - Staré Mesto
Route
Ružinov
Route
Horná
Horná
90001 Modra
Route
Ivanská cesta
Ivanská cesta
82104 Bratislava - Ružinov
Route
Budmerice
Route
Paprad
Route
Rekreačná
Rekreačná
92101 Piešťany
Route
Donaulände
Donaulände
2410 Hainburg an der Donau
Route
Rišňovce
Route
1
15
16
17
20